top of page
Pokrojone Awokado

ODCHUDZANIE I PSYCHODIETETYKA

 

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą dla osób borykających się z problemem nadwagi. Jeśli pragniesz zmienić swoje nawyki żywieniowe w sposób zdrowy i trwały, to jest to oferta dla Ciebie. W mojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu, które pozwoli Ci poznać modele żywienia, nad którymi sam będziesz miał kontrolę.

Jestem zwolenniczką połączenia dietetyki z psychologią, ponieważ w większości przypadków przyczyny problemów z nadwagą tkwią w naszej głowie. W swojej pracy kładę nacisk na analizę przyczyn nieprawidłowych zachowań żywieniowych oraz na długotrwały proces zmiany nawyków. W ten sposób unikamy efektu jo-jo i pozbywamy się problemu raz na zawsze.

W swojej pracy z pacjentem stawiam na proces, w którym plan żywieniowy jest jedynie dodatkiem do edukacji żywieniowej, nauki racjonalnych wyborów niezależnie od tego, kiedy i gdzie jesteś. Stawiam na naukę kształtowania prozdrowotnych zachowań, a nie odtwarzanie gotowych przepisów. Pracuję na przykładowych planach żywieniowych w stylu książki kucharskiej, w której możesz samodzielnie wprowadzić modyfikacje. Dieta jest Twoja, nie moja!

Oferta dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od wieku, aktywności fizycznej czy planu dnia. W przypadku, gdy masz przekonanie, że dieta to tylko wyrzeczenia i dużo wysiłku, jesteś perfekcjonistą, który kieruje się zasadą wszystko albo nic, lub masz za sobą liczne próby odchudzania kończące się efektem jo-jo,

 

Moja oferta jest dla Ciebie:

  • Jeśli jesteś przekonany, że Twój tryb pracy, brak czasu czy aktualna sytuacja życiowa są przyczyną niepowodzeń w utracie masy ciała.

  • Jesteś zmęczony ciągłą walką i wyrzeczeniami lub przytłoczony tysiącami różnych, czasem sprzecznych wskazówek i zaleceń.

  • Jeśli chcesz nauczyć się jak połączyć aspekty psychiczne z fizycznymi w kontekście pracy nad sylwetką.

  • Lubisz jedzenie, kochasz życie i chcesz to wszystko połączyć ze zdrowym racjonalnym żywieniem.

 

 

Nadwaga to problem dotykający ponad połowy populacji osób dorosłych i wiąże się ze znacznym wzrostem ryzyka chorób dietozależnych.

 

Wiedza i doświadczenie sprawiają, że moje działania są niezwykle skuteczne. Wspólnie wyznaczymy realne cele, które będziesz w stanie osiągnąć.

Daj sobie szansę na zmianę swojego życia i zdrowia. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!

 

Cena USŁUGI w tym miejscu​         

                                                 

                                               Jeśli będą mieli Państwo dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu telefonicznego.                                                           dietetyk medyczny, dr n. med. Paulina Borek-Trybała  

 

bottom of page