top of page
Pokrojone Awokado

Odchudzanie i psychodietetyka

Pakiet skierowany jest do osób, które w zdrowy i racjonalny sposób chcą trwale uporać się z problemem nadwagi. Pacjent który decyduje się na pracę ze mną musi być przygotowany na podjęcie próby zmiany nawyków żywieniowych, zaczynającej się od głębokiej analizy przyczyn nieprawidłowych zachowań  żywieniowych.  W swojej pracy stawiam na połączenie dietetyki i psychologii ponieważ większość problemów zaczyna się w głowie. Psychodietetyka to nauka, która łączy aspekty psychologiczne z aspektami typowo żywieniowymi.


W swojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu, odchodzę od tradycyjnych jadłospisów, pokazuje Tobie model żywieinia na który Ty również masz wpływ! Skupiam się na długotrwałym procesie zmiany aby uniknąć efektu jo jo i na stałe uporać się z problemem.​ Oferta dotyczy zarówno kobiet i mężczyzn z różnym stopniem nadwagi czy otyłości. Pomagam osobom w każdym wieku o zróżnicowanej aktywności fizycznej i planie dnia.​ Jeśli jesteś osobą która:

  • ma przekonanie, że dieta to same wyrzeczenia i dużo wysiłku?

  • jesteś prefekcjonistą i kierujesz się zasadą wszystko albo nic, zwłaszcza w kategorii zmiany nawyków żywieniowych?

  • masz za sobą liczne próby odchudzania kończące się efektem jo-jo?

  • jesteś przekonany, że Twój tryb pracy,  brak czasu czy aktualna sytuacja życiowa są przyczyną niepowodzeń w utracie masy ciała?

  • jesteś zmęczony ciągłą walką i wyrzeczeniami?

  • jesteś pogubiony i przytłoczony tysiącami różnych -  czasem sprzecznych wskazówek i zaleceń?

  • chcesz zrobić coś na stałe - nauczyć się jak połączyć aspekty psychiczne z fizycznymi w kontekście pracy nad sylwetką?

  • lubisz jedzenie, kochasz życie i chcesz to wszystko połączyć ze zdrowym racjonanym żywieniem?

Jesli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś TAK to moja oferta skierowana jest dla Ciebie - daj sobie szansę!​

Problem nawagi dotyka ponad połowy populacji osób dorosłych. Nadmiar masy ciała wiąże się ze znacznym wzrostem ryzyka  wystąpienia chorób dietozależnych: nadciśnienia tętniczego, cukrzycy typu 2, problemów z cholesterolem i chorobami serca.  Odpowiednio wcześnie wdrożone zmiany w nawykach żywieniowych  i stylu życia poza utratą masy ciała przyczyniają się do zmniejszenia ryzyka powikłań wymienionych schorzeń.                                   

 

Zaplanowana terapia obejmuje leczenie schorzeń wynikających, ze złego odżywiania. Wiedza i doświadczenie sprawiają, że nasze działania są niezwykle skuteczne.  Wspólnie wyznaczanym realne do osiągnięcia cele.

Cena USŁUGI w tym miejscu​         

                                                 

                                               Jeśli będą mieli Państwo dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu telefonicznego.                                                           dietetyk medyczny, dr n. med. Paulina Borek-Trybała  

 

bottom of page