dr n. med Paulina Borek Trybała

Dietetyk medyczny, założyciel poradni

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytety Medycznego kierunku dietetyka, w 2018 roku obroniłam doktorat  
na Wydziale Lekarskim GUM. W ciągu całej pracy zawodowej występuje na licznych konferencjach oraz uczestniczę w wielu szkoleniach w zakresie żywienia klinicznego, psychodietetyki czy nefrologii.

Od 2011 roku z sukcesem pracuje z pacjentami w ramach własnej poradni dietetycznej nie rezygnując przy tym z pracy klinicznej na Oddziale Radioterapii i Onkologii oraz działalności dydaktycznej jako wykładowca akademicki.

Moja główne specjalizacje to dietetyka bariatryczna, onkolgiczna oraz terapia nadwagi i otyłości. W pracy
z pacjentami stosuje elementy psychodietetyki.

Moją misją jest pomoc drugiemu człowiekowi i dalszy rozwój w dziedzinie żywienia, medycyny i dietetyki.

Więcej informacji...

mgr Agnieszka Żwirełło​
Asystent dietetyka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studentka III roku Dietetyki
w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Ukończyłam studia podyplomowe z Psychodietetyki w SWPS w Sopocie oraz kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Od lat pasjonuje się dietetyką w ujęciu medycznym, zdrowym stylem życia oraz psychologią. Dzięki licznym praktykom w czasie studiów (m.in. w Krajowym Centrum Hipercholesterolemii Rodzinnej w Gdańsku i prywatnych gabinetach dietetycznych) zdobywam ciągłe  doświadczenie w prowadzeniu pacjentów.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach dotyczących najnowszej wiedzy dietetycznej i medycznej, a także jako współautor publikacji w czasopismach naukowych.

Obok wiedzy z zakresu dietetyki i medycyny, niezwykle istotne są dla mnie empatia i otwartość
na drugiego człowieka, które staram się zawsze okazywać naszym pacjentom.

tel. 506 080 659                                                dr n. med. Paulina Borek-Trybała DIETETYK                                              e-mail: paulina.borek@op.pl